Gun Bros

Gun Bros 3.5.0

Ratujemy galaktykę

Zalety

  • Wartka akcja
  • Elementy 3D
  • Dobra grafika i dźwięki

Wady

  • Nie wykryto

Bardzo dobry
8

Gun Bros to darmowa strzelanka dla iPhone i iPad. Dopracowana grafika z elementami 3D oraz klimatyczna muzyka w tle robią bardzo dobre wrażenie. Jeśli lubisz gdy trup ściele się gęsto i nie ma zbyt dużo czasu na zastanawianie się, pobierz Gun Bros.

W Gun Bros towarzyszy nam nasz własny wirtualny brat, nadaje to grze sympatycznego wymiaru. Zresztą jak powszechnie wiadomo, co dwie giwery to nie jedna. Zastosowana perspektywa z lotu ptaka umożliwia dobrą orientację w terenie i większą wydajność podczas wykańczania napływających potworów. W Gun Bros jest ich wiele rodzajów, lecz najbardziej podobał nam się przerośnięty pokrak z różowych bąbli, powłóczący nogami. Jest on naprawdę dobrze zmotywowany do walki.

Sukcesy w walce przenoszą nas na inne planety, gdzie spotkamy nowe i bardziej agresywne monstra oraz skorzystamy z możliwości dozbrojenia się. Sterowanie w Gun Bros jest łatwe, odbywa się przy pomocy wirtualnych dżojstików. Jest to ważne gdyż na ekranie dzieje się bardzo dużo.

Gun Bros dla iPhone i iPad to bardzo wciągająca i dobrze zrobiona strzelanka o świetnej grafice i muzyce. Fabuła, jak zwykle w tego typu przypadkach, jest szczątkowa - chodzi oczywiście o ratowanie galaktyki.

Najczęściej pobierane RPG na Iphone

Więcej
Gun Bros

Download

Gun Bros 3.5.0

Opinie użytkowników o Gun Bros